Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kerk-kandelaar
Resultaat: 65 EUR

Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G

Pronkbokaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.

Boekenbundel Shakespeare
Resultaat: 60 EUR

Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G

Accordeon Weltmeister
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.

Reisgrammafoon
Resultaat: 60 EUR

Oude blikken reisgrammafoon in koffer, ca.1920, in originele staat. (zonder opdraaisleutel) 12x25x17cm., Cond.:G

2 Witte lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G

Opgezette buizerd
Resultaat: 60 EUR

Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G

Bronzen misbel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen tafelbel ca. 1880, historisme met 3 bellen in goede staat 18x16x14cm. Cond.: G

Reclameprent, Blue Band
Resultaat: 60 EUR

Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G

2 Geweren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R

Telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 60 EUR

Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G

Koperen ketel, onderlichtje
Resultaat: 60 EUR

Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G

Div. metalen figuren
Resultaat: 60 EUR

Div. metalen figuren

Wijn en sherry
Resultaat: 55 EUR

Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...

Pathefoon, Columbia
Resultaat: 55 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G

Sabel + Pistool
Resultaat: 50 EUR

Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G

Tinnen kraanpul
Resultaat: 50 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G

3x Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.

Messing kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen altaarskandelaar 20e eeuw 107x24x24cm. Cond.: G

2 Italiaanse kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Petroleumstel nikkel
Resultaat: 50 EUR

Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.