Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G
Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.
Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.
Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G
Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R
Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G
Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G
Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G
Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.
Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.