Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G
Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Decoratieve Jugendstil schildersezel van metaal 2e helft 20e eeuw. Beschilderd in goede staat 67x24x22cm. Cond.: G
Tiffany stijl lampje in de vorm van een vlinder zuttend op bloemen. Vlinder is van diverse kleuren glas gemaakt. Voet is brons gepatineerd 21e eeuw Cond.: G
Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G
Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G
Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G
Oude karabijn 1e helft 20e eeuw met bajonet, onschadelijk gemaakt. Gemerkt "MAS M1936 BKA89" In zeer goede staat 102x12x8cm. Cond.: G