Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.
Oude bronzen cloisonne vaas, Japans 20e eeuw. Voorstelling van een draak en bloemdecor in goede staat 31xø24cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Biedermeier schildpad lepeldoosje staand op benen bolpootjes met origineel slot en sleutels. 1 Stukje been is weg 5x15x75cm. Cond.: G
Antiek dubbelloops voorlader 19e eeuw met hardhouten kolf. 1 Haan weigert 22x12x3cm. Cond.: R
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurig voet. Glas met parelmoer look 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurig voet. Glas met parelmoer look 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Grote antieke 18e eeuwse kandelaar Louis Seize 53xø11cm. Cond.: G
Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G
2-Delig Art Deco stel, gesigneerd Irman. 1x Design vaas van aluminium, mooi bewerkt 27xø18cm. en 1x design schaal 8xø37cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G
Antieke ellestok zwart geëboniseerd met parelmoer ca. 1820 in zeer goede staat L.: 85cm. Cond.: G
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G
Oude vliegende Hollander in zeer goede staat ca. 1930 (Holland) Nummer 3. 50x81x45cm. Cond.: G
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G
Oude Franse barometer met achterglas reclame "Bayer Medicaments" 40-er/50-er jaren 27x42x5cm. Cond.: G
Antieke pallisander fineer amandelvormige theedoos met bies ingelegd, 19e eeuw mooie kwaliteit 11,5x10x20,5cm. Cond.: U
Twee bronzen vazen, classisistische stijl 20e eeuw in goede staat 36xø12cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan (Tiel) 20e eeuw in zeer goede staat 43x25xø14cm. Cond.: G
Moderne staande schemerlamp in de Empirestijl. Gebronsde voet met zilverkleurige ornamenten en een nieuwe geblokte lampekap 21e eeuw Cond.: G
Moderne staande schemerlamp in de Empirestijl. Gebronsde voet met zilverkleurige ornamenten en een nieuwe geblokte lampekap 21e eeuw Cond.: G
Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G