Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met een grote afbeelding van een leeuw en diverse kamelen. 190x125cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Floraal, oranje/rood. Afmeting: 300 x 204 cm. In goede staat.
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.