Fijn handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met floraal decor in zeer goede staat 62x43cm.
Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijngeknoopt type Herati. Nieuwprijs was € 4.250,-. In zeer goede staat 254x198cm.
Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met bijzonder Art Deco decor van dieren en bloemen. In redelijke staat 243x176cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed (reiniging noodzakelijk). Fijngeknoopt in goede staat met floraal decor 231x170cm.
Groot oud Perzisch kleed in blauwtinten met floraal decor. Reiniging noodzakelijk 245x200cm. Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 314x208cm.
Oud Perzisch kleed Indo Sarogh met floraal decor, veelkleurig en fijngeknoopt van mooie kwaliteit 254x175cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed, hoekig abstract figuraal decor met vele tinten in goede staat 232x134cm.
Zijde Sarogh loper in uitstekende staat met decor van bloemvaas en vogels. Fijngeknoopt 125x40cm.
Oude Perzische loper en kleed; loper in de tinten rood/blauw/oker 195x75cm. en een fijngeknoopt kleed type Bidjar in de tinten blauw/creme/bruin 62x87cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed uit Iran in goede staat in de tinten: bruin/rood/zwart/blauw 180x110cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. veelkleurig en met floraal decor met dieren in goede originele staat 160x110cm.
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.
Vijf diverse oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 77x56cm., 86x47cm., 161x36cm., 77x17cm. en 160x17cm.
Twee oude Perzische kussens en twee kleine oude Perzische kleedjes in originele staat 65x50cm., 60x57cm., 60x50cm. en 49x37cm. Cond.: R-G
Oude fijne handgeknoopte Perzisch kleed met floraal decor in donkerrode tint. 147x79cm. Cond.: G