Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G
Grote handgeknoopte pers met mooi bloemdecor en een groot medaillon in het midden. 233x335cm., Cond.:G
Oud handgeknoopt tapijt (afkomstig uit Iran), Fijn geknoopt met diverse bloemmotieven. 207x310cm.,m Cond.:R/G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.