Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (350x270cm.) met blauwe en roze omranding met een groot mediallon in het midden Cond.: R-G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (330x260cm.), blauw van kleur met rode omranding en prachtig medaillon in het midden. Lichte randschade, Cond.: G
Prachtig groot handgeknoopt Perzisch kleed (245x300cm.). Rood van kleur met 3 verschillende omrandingen en in het midden een mediallon Cond.: G
Groot blauw Chinees kleed, kobaltblauw van kleur en twee hoeken met bloemraqnden. 1 Rand met kapot hoekje, verder in goede conditie 300x185cm.
Oud Perzisch kleed 200x120cm., creme met briekrood en oranje Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Oude Perzische loper in aardetinten in goede staat 78x120cm. Cond.: G
Prachtig oud Perzisch handgeknoopt tapijt met diverse aardetinten . 230x152cm., Cond.:G
Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.
Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G