Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Cent 1827
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 5 cent (stuiver) Koning Willem I anno 1827 Utrecht. Kwaliteit: ZF/P

1/2 Generaliteitsgulden 1749
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 1/2 Generaliteits Gulden van X-stuiver Holland Provincie 1581-1795, anno 1749 Kwaliteit:ZF

2 Zilv. munten Engeland
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren Crown Engeland-Victoria 1887-1900 Cond.: ZFR

5 Romeinse munten
Startprijs 40 EUR

Vijf Romeinse munten; 3x AS + 2x Nummis/Folles vanaf 150 tot 300 Na Christus Cond.: FR-G

24 Munten Europa
Resultaat: 40 EUR

24 Munten Europa (Zilver + nikkel), Spanje , Engeland Cond.: ZFR-G

27 Romeinse munten
Resultaat: 50 EUR

27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR

100 Gulden Nederland 1929
Startprijs 40 EUR

100 Gulden Nederland 3-9-1929, Nr catt 116-36 Cond.: G

Diverse munten
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse munten en briefgeld o.a; DDR en diverse munten munten (zilver, nikkel, 10 euro, etc. ) Cond.: G

1 Gulden 1892
Startprijs 30 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1892. Kwaliteit: ZF/P

Zilv. gulden 1719
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Gulden Overijssel anno 1719, kwaliteit: ZF

Rijderschelling 1681
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Rijderschelling-Overijssel anno 1681, pijlenbundel klop. Kwaliteit: F

5 Kopeke 1803
Resultaat: 45 EUR

Russische koperen munt van 5 Kopeke anno 1803 (EM) Tsaar Alexander I van Rusland Kwaliteit:P

3 Kopeke 1842
Startprijs 30 EUR

Russische koperen munt van 3 Kopeke anno 1842 ( EM=Ekateringburg) Tsaar Nicolaas I van Rusland Kwaliteit: ZF/P

2 Kopeke 1758
Resultaat: 35 EUR

Russische koperen munt van 2 Kopeke anno 1758 Tsarina Elisabeth van Rusland Kwaliteit: ZF

1/2 Kopeke 1734
Startprijs 30 EUR

Russische koperen munt van1/2 Kopeke (Denga) anno 1734, met stempelbreuk Tsarina Anna van Rusland Kwaliteit: ZF/P

6 Diverse munten
Startprijs 30 EUR

Zes munten Perzië, Romeins< Sassaniden Xusro II ca. 600 AD, 1x zilver 5x brons. 317-334 AD Rucinius II + Rome 250 AD Cond.: FR

Empire botervloot
Resultaat: 45 EUR

Empire stijl 19e eeuwse botervloot met glazen binnenbak, gedetailleerd uitgewerkt met visdecor 9x16x15cm.

Boek, crisisgeld
Resultaat: 25 EUR

Album met diverse biljetten vooroorlogs Duits crisisgeld 28x31x3cm. Cond.: R

1/2 Gulden 1908
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 1/2 Gulden Koningin Wilhelmina, anno 1908. Kwaliteit: ZF

Album noodgeld
Startprijs 25 EUR

Oud verzamelalbum met noodgeld 1914-1924, De geschiedenis van het noodgeld door Lieban Den Haag 22-32cm. Cond.: R-G

Album Ned. Antillen
Resultaat: 50 EUR

Album vol met munten van de Nederlandse Antillen, diverse kwaliteiten

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR

Doos munten 3930gr.
Resultaat: 30 EUR

Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC

6 Munten China. Rep.
Startprijs 25 EUR

Zes munten China Republiek + 4 Chasmunten 1038-1039 AD