Zeldzame zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem III anno 1863. Kwaliteit: F/ZF
Goudgulden ca. 1600-1700, 3 Steden Duitse staten o.a; Osnabruck Cond.: ZFR
Gouden Reaal 1603 Spanje, Albert-Isabella (Muntplaats Antwerpen, handje) Cond.: ZFR
Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR
Russische zilveren munt van 1Roebel z.g. Coronation van Tsaar Alexander III anno 1883. Oplage slechts 279000 stuks. Kwaliteit: UNC
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem I anno 1840. Kwaliteit: ZF/P
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1844. Kwaliteit: ZF
18 Bronzen Romeinse munten ca. 1500 AD., diverse keizers (Cond.: ZFR-FR)
18 Bronzen Romeinse munten ca. 250-350 na Chr., diverse keizers (Cond.: ZFR-FR)
Zilveren 25-cent (kwartje) Koningin Wilhelmina anno 1901, brede hals. Kwaliteit: ZF/P
Kavel van 16 munten; 8 munten van 2 St. provinciaal en 8 duiten VOC Cond.:FR-ZFR
Zeldzame zilveren 1/2 Philipsdaalder 156Z ster onder borstbeeld en met Zeeuwse klop. Kwaliteit: F/ZF
Twintig zilveren en nikkelen Crown's + Trade dollars China-Engeland Cond.: FR-ZFR
17 Antieke zilveren Turkse munten vanaf 875 AD, diverse heerser (Cond.: ZFR)