Vooroorlogse grote Duits porseleinen pop Kling +Co, omstreeks 1930, met papier mache gelede lichaam, en slaapogen, 65cm Cond:G
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Antieke Duitse Armand Marseille pop 1894, met porseleinen borstkop en lederen lichaam, porseleinen onderarmen, glazen ogen en oude kleertjes 55 cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G
Grote Duitse porseleinen pop, gemerkt SH pb 1906/16, replica naar oud voorbeeld met papier-maché lichaam kleding Mohair pruik, strohoed, vaste ogen open mond vier tanden 84cm
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F 10 152, made in Germany met gelede lichaam en kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Vooroorlogse Käthe Kruse jongenspop omstreeks 1920, met stoffen lichaam en schildpad hoofd, verf gezicht laat los 39cm. Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop, nr 351/9K Negroide dream baby, papier mache lichaam, slaap ogen, doopkleed 63cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen, 1x Hertel Schwab en co 104, 1x A.M 390 8/0 gelede lichaam oude kleertjes 33-26cm.
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G