Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Gottwald teleskop autokran amk 46-21, onbespeeld in originele doos 8,5x26x11cm Cond:G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G
2 Delen Bachmann (groot spoor) bestaande uit een loc met tender, beide delen zijn gebruikt geweest en in ongeteste staat.
Oude Mohair speelgoed Teckel, gemerkt Baki original, glazen ogen 21x40x11cm Cond:G
Negen oude pluche figuren, o.a. olifant met bellen, firma berg, uil door Dakin, lam, omstreeks 1930, negroide dame, 10-40cm.Cond:G
Lehmann LGB "Fantasy Set" bestaande uit een loc en 3 wagons. Set is gebruikt geweest en in ongeteste staat.
Groot kavel Lehmann LGB rails en toebehoren bestaande uit: 1x LGB transformator en diverse rails (o.a. recht, bocht, wissel etc.). Delen zijn gebruikt en ongetest.
Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G
Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G
Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G
Oude papiermaché klederdracht pop in vitrine, ca 1950, Klederdracht Rusland of Roemenië? 65x30x22 cm. Cond.: G
Zes oude Engelse metalen dinky toys, 2 tankwagens zeer goede staat , fire engine airport, packard cabrio, zijspan AA, mercedes Benz Unimog Cond:R-G 4,5-11,5
Poppenhuis/landhuis met veranda, diverse meubelen, accessoires en popjes, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x48x32cm Cond;G
Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Lundby poppenhuis met vier kamers, diverse meubelen, accessoires en lundby auto, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 41x67x25cm
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Poppenhuis vol met meubelen, twee gevels, ooievaar met nest tussen de twee gevels, houtfineer dak, eigenbouw/landhuisstijl 40x48x32cm Cond:G