Roco H0 62429, E-lok DB 189 044-1 met originele verpakking en in goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels met mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62688, D-LM 189 912-9 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.
Negen zakken vol diverse model auto's. 20e Eeuw. Onder andere: Matchbox, Majorette, Solida et cetera. In redelijke staat.
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.