Grote porseleinen gelede pop ca. 1900, gemerkt Dep nr. 8 met oorring-gaten, slaapogen, tandjes, kleertjes en pruik van echt haar, H.: 49cm. Cond.: G
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.
Drie oude (vooroorlogse) Chinese poppen "Ichimatsu" met originele kleertjes in goede staat 26-44cm.
Kavel van 13 oude militaire Dinky Toys o.a: Armoured Car, Scout Car, 80B Jeep + aanhanger, Armoured personel carrier, Austin Camp, Army Wagon, 80B Jeep, American Gun, E,B,R, Panhard, Mercedes, Scout ...
Oude Wilesco "Dampfmachine" D20 in doos en in goede staat, tevens 1x een blikken windmolen, Germany US Zone 50-er jaren in goede staat 19-36cm.
Drie delen speelgoed: 1x Tri-ang Engeland speelgoedauto met opwindmechanisme (scheur in bakeliet) en 2x Technofix motoren Duitsland, bespeeld in redelijk tot goede staat 12,5x18x5cm. en 6x16x5cm.
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.
Leuke antieke Duitse porseleinen gelede pop van Armand Marseille nr. 390 (29cm.) met Schotse kledendracht en slaapogen in goede staat
Vier oude Chinese poppen 20e eeuw met originele kleertjes 15-18cm. Cond.: G
Kavel van 6 interessante oude Dinky Toys: 1x Spectrum pursuit vehicle, 1x 822 Halftrack, 1x Volkswagen KDF, 1x Dinky Toys anti tank gun, 1x tank, 1x Dinky Super Toys Mighty Antar tank transport (bespe...
Twee poppenbedden ca. 1900: 1x Jugendstil van eikenhout (mooie kwaliteit) en 1x van vurenhout met vruchtenhout. Beide in goede staat 50-66cm.
Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G
Kavel van 17 oude speelgoedauto's o.a: Corgi Toys, Matchbox, Lesley, Solido (Daf, legertruck en aanhanger), bespeeld 6-24cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Märklin speelgoedtreinen: 1x Schweizer elektrische Lokomotive ca. 1960 in originele doos (minimaal bespeeld) en 1x tenderlok ca. 1980 nr. 3000/89005 (licht bespeeld) 11-24cm. Cond.: G
Twee speelgoed stoomwalsen in doos: 1x Die Cast USA no 1 Steam Engine en 1x blikken kovap stoomwals met sleutel 19-23cm. Cond.: G
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Oud Chinees mahjong spel met bamboe en benen speelstukken ca. 1920 in originele doos. Hollandse spelbeschrijving Perry en Co Holland 14x23x16cm.
Drie oude Japanse spelen in cassettes 20e eeuw: 12x23x16cm., 27x11x8cm. en 7,5x12x7,5cm. Cond.: G