Duitse Jugendstil kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 20x23x11cm.
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Vier oude Engelse Dinky \toys ca. 1960: 1x Castrol tankwagen, 1x Observation Coach, 1x Volkswagen en 1x Studebaker 9-11cm. (bespeeld) Cond.: G
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Negen diversen betreffende Chinees Mahjongg spel o.a: 2x spelen en 7x diverse accessoires 8-44cm. Cond.: G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Drie oude Japanse spelen in cassettes 20e eeuw: 12x23x16cm., 27x11x8cm. en 7,5x12x7,5cm. Cond.: G
Oud Chinees mahjong spel met bamboe en benen speelstukken ca. 1920 in originele doos. Hollandse spelbeschrijving Perry en Co Holland 14x23x16cm.
Kavel van 17 oude speelgoedauto's o.a: Corgi Toys, Matchbox, Lesley, Solido (Daf, legertruck en aanhanger), bespeeld 6-24cm. Cond.: R-G
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.
Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...
Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G
Drie delen speelgoed: 1x Tri-ang Engeland speelgoedauto met opwindmechanisme (scheur in bakeliet) en 2x Technofix motoren Duitsland, bespeeld in redelijk tot goede staat 12,5x18x5cm. en 6x16x5cm.
Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G
Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.