Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R
Kavel divers speelgoed 20e eeuw; 1x duwslede handbeschilderd, 1x blikken kolenkit ca. 1930, 1x celluloide minerva pop en 1x ladenkastje 2e helft 20e eeuw 12-26cm.
Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R
Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Armand Marseille pop "Dreambaby 341/0", gemerkt AM Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijf met aangenaaide luier en composiet handjes H.: 25cm.
Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Undine 80-er jaren, H: 37cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Tim 1986 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hasso 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G