Groot kavel met 96 oude modelauto's van Matchbox (bespeeld) Cond.: R
Oude Amerikaanse blikken America Airlines speelgoed-vliegtuig. In werkende staat (op batterijen) 60-er jaren. Bij het openen van de deur zie je de stewardes en verschijnen de gezichten van de passagie...
Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G
Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.
Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...
Twee oude vooroorlogse speelgoeddieren; 1x hond van echt leder en vacht met glazen ogen en houten neus (zeldzaam stuk, vroege Steiff?) 28x18x20cm. en 1x liggende poedel ca. 1960 mohair 28x25x10cm. Con...
Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...
Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R
Kato 10-382 500 series Shinkansen "Nozomi", Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos incl. garantiebewijs en papier.
Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.