Oud poppenhuis 30-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen (celluloid), meubels, aardewerk, metaal etc. Accesoires 30-er jaren en later 28x52x30cm. Cond.: G
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Steiff liggende poedel Snobby, beige L.: 36cm. Cond.: G
Steiff liggende gestreepte tijger, beige L.: 33cm. Cond.: R
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Oud poppenhuis 50-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen, porseleinen en metalen voorwerpen en meubels 33x56x26cm. Cond.: G
Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R
Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G
16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G