Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.
Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat
Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.
Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades. In goede staat
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Oude Chinees of Koreaanse houten commode met messing beslag, 4 lades en een deurtje ca. 1930 in goede originele staat 68x66x30cm.
Oosters teakhouten boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.
Hollandse pallisander fineer op eiken kussenkast in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw. Uitneembaar en in zeer goede staat 185x170x65cm.
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kast ca. 1920 met geëboniseerde houten delen, 2 lades en mooi snijwerk in de koplijst. Uitneembaar en in zeer goede staat 180x160x58cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten kleurige eettafel met 3 lades en taps toelopende poten. Mooi blad (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 79x101x252cm.
Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.
Grote mahoneihouten coullissentafel ca. 1830 met extra afstelpoten en 2 tussenbladen, 75xø125cm. (75x125x249cm.) Cond.: G