Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.
Drie oude/antieke piedestals (incompleet) 1e helft 20e eeuw 75-95cm. Cond.: R
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R
Oude wortelnoten fineer Hollandse Louis Quinze secretaire op klauwpoten ca. 1960 met bronzen beslag (lichte fineerschade) 104x55x95cm. Cond.: R
Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G
Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.
Twee oude.antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...
Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1950 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G