Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.
Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.
Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G
Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R
Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.
Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.
Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.
Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G
Grote kersenkleurige 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 180x100x50cm. Cond.: G
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat
Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.
Eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880 met volle zuilen, origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 240x150x54cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.
Vroeg 19e eeuws hoek-speeltafeltje voor Bridge etc. met prachtige intarsia (ook op het blad) met floraal decor in goede originele staat 75x80x80cm.
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G