Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.
Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Oude vergulde wandconsole 2e helft 20e eeuw (Italië?) 53x63x32cm. Cond.: G
Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G
Zware eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met goede groene velours stoffering in zeer goede staat 93x72x58cm.
Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.
Frans eikenhouten gestoken kastje ca. 1890 met leeuwekoppen en floraal decor 108x30x50cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R
Engels grenenhouten 19e eeuwse gebeitste 2-delige hoekkast met 4 deuren en schuine hoeken. Wormbeval in de schuine hoeken 230x100x50cm. Cond.: M
Oude Chinese houtgestoken console-tafel met bruin marmeren blad ca. 1930 in goede staat 47x40cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel in goede originele staat 98x66x50cm.
Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Eikenhouten Jugendstil keukenkast ca. 1900 met Jugendstil snijwerk op de deuren en bovenstuk. In zeer goede staat 45x115x197cm.
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Zeer grote massief mahoniehouten empire-stijl halspiegel ca. 1880, 2e periode met goudkleurige houten applicaties en parelrand. In goede staat 200x120cm.
Eikenhouten tafel met kopergeslagen blad en olifantendecor ca. 1930, 63xø50cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Drie stoelen ca. 1900; 2x massief eikenhout in barokstijl 107x52x50cm. en 1x verguld houten stoel in Louis Seize 100x46x53cm. Allen in goede originele staat
Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G
Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.
Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G
Handbeschilderd 19e eeuws tiltop-tafeltje met bloemdecor beschilderd. Licht beschadigd 75xø72cm. Cond.: R-G
Eikenhouten gestoken wand-garderode met spiegel, leeuwekoppen en haken ca. 1900 56x95x12cm. Cond.: G
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Armleunstoel 19e eeuw, houtgestoken notenhout in goede originele staat 120x58x78cm. Cond.: G
Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.
Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G
Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.
Oude houten wand console tafel met lade, ca. 1950, met originele beschildering en spiegel. 123x57x24cm.. Cond.:G
Oude Engelse mahoniehouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met glazen schappen in goede staat 125x87x30cm.
Oude Indonesische houtgestoken fauteuil 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten en rondom bewerkt (stoffering is matig) 82x85x95cm. Cond.: R
Oude Indonesische houtgestoken teakhouten bijzettafel met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x35x40cm.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.
Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.
Prachtige mahoniehouten-fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met prachtige kroon (uitgesnedene bloemen en koekoek). Ahorn fineer binnenleven met lades en zwart gelakte halve zuilen. In zeer goede...
Wortelnoten fineer klaptafeltje met lade en lyra-poot met koperen klauwpoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x36x72cm.
Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.
Grote spiegel ca. 1870 met zilverkleurige lijst 170x93cm. Cond.: G
Gefineerde en beschilderde Louis Quinze stijl commode met bronzen beslag en lijstenwerk. Gebogen zijkanten en gebogen front met zwart marmeren blad 21e eeuw. In zeer goede staat 87x63x44cm.
Kersenhouten fineer Biedermeier bijzettafel 19e eeuw. Wormgaatjes in de stam van 3-spant poot, 74x64x53cm. Cond.: R-G
Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Hollands onderstuk van een mahoniefineer empire kabinet ca. 1820 (zijkanten met schade) 100x140x55cm. Cond.: R
Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R
Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M
Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.
Prachtige 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-armleunstoel. In zeer goede originele staat 90x52x60cm.
Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.
Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.
Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Driedelig barokstijl bankstel met groene velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat , bestaande uit 3-persoons bank (105x190x85cm.) en 2 armstoelen (100x80x86cm.) Cond.: G
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.
Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Duitse Grunderzeit notenhout fineer naaitafel ca. 1880, oude wormaantasting in de poot 81x45x56cm. Cond.: M
Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G
Grote notenhouten armleunstoel ca. 1870 Louis Philippe met goede rode velours stoffering in goede staat 123x65x64cm.
Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.
Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R
Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M