Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.
Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.
Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.
Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G
Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G
Oude Indonesische teakhouten handgestoken bank met pitriet zitting en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 89x152x75cm.
Twee bronskleurige stoelen met bruine stoffering 20e eeuw in Louis Quinze stijl 100x76x70cm. Cond.: R-G
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaarsstoelen. In zeer goede originele staat 90x52x50cm.
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse kloosterkast met sterintarsia in de deuren en uitneembaar. Kast is onstabiel 185x150x60cm. Cond.: R
Mahoniehout fineer op eiken empire bank ca. 1820 met klauwpoten in goede staat 134x100x60cm.
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Wortelnoten fineer Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 78x88x47cm.
Biedermeier kersenhouten armleunstoel, gepolitoerd en met zwarte biedemeier stof bekleed. In uitstekende staat, 21e eeuw. 95x58x56cm.