Noord Duitse Empire stoel met tekst en inlegwerk anno 1833 (Anke Timm) met gevlochten zitting in goede staat 96x67x54cm.
Eikenhouten Franse gestoken hoekkast met leeuwekoppen, ranken etc. ca. 1890. 127x57x35cm. Cond.: G
5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.
Grote notenhouten armleunstoel ca. 1870 Louis Philippe met goede rode velours stoffering in goede staat 123x65x64cm.
Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.
Duitse antieke, Jugendstil beschilderde, Bretterstuhle. Gesigneerd H. Dankwürth München. Bekleed met bruin leder. In goede originele staat 83x35x25cm.
Eikenhouten 19e eeuwse Empire uittrektafel ca. 1830 met mahoniehouten fineer blad en lade. In goede originele staat 73x68x156cm.
Oude Art Deco bibliotheek- trapstoel ca. 1940 in goede staat 91x41x46cm.
Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...
Eikenhouten Jugendstil keukenkast ca. 1900 met Jugendstil snijwerk op de deuren en bovenstuk. In zeer goede staat 45x115x197cm.
Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.
Prachtige houtgestoken Hollandse armleunstoel met goede gobelin stoffering en kussen ca. 1880. In zeer goede staat 114x62x78cm.
Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.
Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M
Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M
Hollandse wortelnoten fineer barok commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 62x88x65cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel in goede originele staat 98x66x50cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R
Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M
Oude houten wand console tafel met lade, ca. 1950, met originele beschildering en spiegel. 123x57x24cm.. Cond.:G
Prachtige 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-armleunstoel. In zeer goede originele staat 90x52x60cm.
Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.
Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G
Zware eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met goede groene velours stoffering in zeer goede staat 93x72x58cm.