Twee oude Indonesische teakhouten handgestoken armleunstoelen met pitriet zitting en rugleuning in goede staat 90x60x75cm.
Grote spiegel ca. 1870 met zilverkleurige lijst 170x93cm. Cond.: G
Prachtige blauw lederen armleunstoel (Chesterfield) met koperen nagels en houten poten 20e eeuw 100x75x85cm. Cond.: G
Oude Chinese handgestoken piedestal (voor vaas of bloempot) met marmeren blad 1e helft 20e eeuw 100x35x34cm. Cond.: G
Drie stoelen ca. 1900; 2x massief eikenhout in barokstijl 107x52x50cm. en 1x verguld houten stoel in Louis Seize 100x46x53cm. Allen in goede originele staat
Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.
Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.
Eikenhouten archiefkastje, stijlmeubel 21e eeuw met 8 lades in zeer goede staat 90x40x50cm. Cond.: G
Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.
Frans eikenhouten gestoken kastje ca. 1890 met leeuwekoppen en floraal decor 108x30x50cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Twee mahoniehouten armleunstoelen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in Engelse stijl 89x50x55cm.
Oud Indonesisch handgestoken teakhouten theekastje, zijkanten ook met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x48cm.