Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.

Grenen keukenkast
Resultaat: 50 EUR

Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R

Bovenstuk keukenkast
Resultaat: 55 EUR

Duitse 19e eeuwse grenenhouten bovendeel van een keukenkast. Oudere restauraties, verder in goede staat 127x102x38cm.

Duitse klepbank
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat

3 Bretterstuhle
Resultaat: 80 EUR

Drie Duitse eikenhouten zgn."bretterstühle" ca. 1800 in goede originele staat 88x47x36cm.

3 Bretterstuhle
Startprijs 60 EUR

Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.

Duitse hangvitrine
Resultaat: 55 EUR

Duitse grenen 1-deurs boeren-hangvitrine voor de keuken 19e eeuw in goede originele staat 119x31x87cm.

2 Armleunstoelen
Startprijs 50 EUR

Twee oude 50-er jaren armleunstoelen met goede velours stoffering in goede originele staat 93x48x54cm.

Armstoel
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.

3 Armleunstoelen
Resultaat: 170 EUR

Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.

Commode, brons
Startprijs 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke ovale vergulde spiegel (restauraties) 65x80cm. Cond.: R

Voetenbankje, Willem III
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G

Boulle kast
Startprijs 450 EUR

Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.

5 Eetkamerstoelen
Startprijs 125 EUR

Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.

Penant
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat

Kapstok
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.

Vitrinekast
Startprijs 350 EUR

Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.

Orgelgebogen commode
Startprijs 480 EUR

Antieke Hollandse orgelgebogen drie-laden commode ca. 1900, wortelnoten fineer op eiken, geschulpt blad. In zeer goede staat. 83x81x48cm.

Art Deco kastje
Resultaat: 140 EUR

Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.

Voltaire
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten voltaire ca. 1880 met cremekleurige stoffering met tulpenmotief in goede staat 120x48x65cm.

Bureau, intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

Italiaanse stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Italiaanse Giogetti stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 115x58x85cm.

Hoekstoeltje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bureaustoel (hoekstoel) met biezen zitting in goede originele staat 73x68x60cm. Cond.: G