Hollandse wortelnotenfineer commode 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 76x44x84cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.
Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Grote antieke gestoken eikenhouten wandkapstok, ca. 1880, met koppen en engelen (renaissance stijl) en een wandkleed. In zeer goede staat. 110x35x18cm.
Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.
Eikenhouten Mechels gestoken bordenrek ca. 1880 met leeuwenkoppen in goede originele staat 86x88x15cm. Cond.: G
Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel c...
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Oude mahoniehouten vitrine ca. 1920 Engeland. Staand op Queen Anne poten, slot mist. Was waarschijnlijk een bovenstuk van een secretaire Cond.: R-G
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse mahoniehout-fineer kaptafel (zonder spiegel) met gedraaide zuilen in goede staat 74x104x49cm.
Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en parelrand ca. 1900 in goede originele staat6 74x87x43cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.
Eikenhouten fineer penantkastje met handgestoken panelen in beide deuren 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x88x38cm.
Hollandse eikenhouten commode met klauwpoten ca.1930 met origineel beslag in goede staat 75x87x43cm.
Boulle stijl naaitafel 21e eeuw, geheel rondom met Boulle (koper) ingelegd en bronzen beslag. In zeer goede staat 78x81x42cm.
Massief eikenhouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met 4 glazen schuifdeuren, schappen en 2 lades. In goede originele staat 130x34x140cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.