Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Twee oude 50-er jaren armleunstoelen met goede velours stoffering in goede originele staat 93x48x54cm.
Duitse grenen 1-deurs boeren-hangvitrine voor de keuken 19e eeuw in goede originele staat 119x31x87cm.
Duitse 19e eeuwse grenenhouten bovendeel van een keukenkast. Oudere restauraties, verder in goede staat 127x102x38cm.
Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R
Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.
Grote antieke gestoken eikenhouten wandkapstok, ca. 1880, met koppen en engelen (renaissance stijl) en een wandkleed. In zeer goede staat. 110x35x18cm.
Twee stijlmeubel stoelen met petit point stoffering 20e eeuw in goede staat 94x52x42cm. en 90x60x62cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G
Biedermeier 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering in goede originele staat 97x67x64cm.
Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.
Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G