Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.
Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G
Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.
Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.
Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.
Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.
Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...
Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Mahoniehouten 19e eeuws penantkastje ca. 1860 in goede originele staat, minimale fineerschade 98x92x40cm.
Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...