Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.