Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Louis Seize stoelen
Resultaat: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.

Davenport bureau
Resultaat: 140 EUR

Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.

Tafeltje
Startprijs 130 EUR

Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.

Boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.

Tafeltje, stoelen en bankje
Resultaat: 125 EUR

Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.

Mahonie bureau
Resultaat: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G

Mahoniehouten boekenkast
Startprijs 100 EUR

Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.

Piano
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.

6 Castelli stoelen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.

Mahoniehouten commode
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.

Mahonie tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Ovale spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.

6 Stoelen
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.

Mahonie naaitafel
Resultaat: 120 EUR

Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.

Schoenstoel
Resultaat: 100 EUR

Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.

Chello
Resultaat: 100 EUR

Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.

Halspiegel
Resultaat: 140 EUR

Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 140 EUR

Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.

Commode, marmer
Resultaat: 100 EUR

Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.

Commode, marmer
Resultaat: 100 EUR

Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.

Hoekbank
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.

Voltaire
Resultaat: 100 EUR

Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.