Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.
Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.
Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.