Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.
Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.
Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.
Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)
Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.