Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame kinderstoel ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...

Jachtzetel 1880
Startprijs 600 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U

Jachtzetel 1880
Startprijs 600 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U

Tibetaanse spiegel
Startprijs 90 EUR

Tibetaanse houten met leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G

Penantkastje 1820/1830
Startprijs 600 EUR

Antiek Duits biederneier kersenhouten penantkastje, ca. 1830,. In uitstekende gerestaureerde staat met benen beslag. 102x92x55cm.,

Tweedeurskast Willem III
Startprijs 200 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.

Garderobe
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Empire stijl bankstel
Startprijs 1.500 EUR

Antiek mahoniehouten empire stijl bankstel met twee stoelen, ca. 1900, bronzen applicaties en kariatyden, taps toelopende poten. In goede originele staat. 92x128x76cm. en 92x73x67cm.

Groot bewerkt kamerscherm
Startprijs 150 EUR

Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G

Spiegel, baroklijst 1880
Resultaat: 80 EUR

Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G

Mahonie tiltoptafel
Startprijs 140 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel in goede originele staat 74x82cm.

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.

Teak Kist, salontafel
Resultaat: 45 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Kersen bureau
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam kersenhouten fineer Louis Seize secretaire ca. 1780 met intarsia en marquetterie. In zeer goede originele staat met 2 lades en achter de klep met lades, vakverdeling en 3 kelders. Zuid Duitsl...

Theewagentje
Startprijs 15 EUR

Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.

Bretons tafeltje
Startprijs 200 EUR

Bretons 19e eeuws kastanjehouten met notenhouten bijzettafel ca. 1880. Man met hoed als voet in goede staat 85x46x32cm.

Kabinet
Resultaat: 100 EUR

Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M

Tafel, R. Dubarry
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.

3-Delig bankstel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning,(vlindermodel) wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond...

Etagere tafel, tegels
Startprijs 250 EUR

Antieke eikenhouten grunderzeit etagere tafel met grote Villeroy & Boch keramieken plaquettes met bloemmotief, ca. 1880 in zeer goede staat. 85x65x45cm.

Eiken kast
Startprijs 400 EUR

Massief eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw, met gesmeed ijzeren slot. 193x165x55cm.

Spiegel, Ventiaans
Resultaat: 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G