Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, baroklijst 1880
Resultaat: 80 EUR

Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G

Art Deco plantenbak
Resultaat: 80 EUR

Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.

Eiken thee-kastje
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1910 met los dienblad, rondom glas en deurtje met parelrand. In zeer goede originele staat 77x66x40cm.

Barokstijl eethoek
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Vier stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Con...

Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuws houtgepint. In zeer goede originele staat 110x53x72cm.

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 37x73x35cm.

Windsor stoel
Resultaat: 60 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuw, houtgepint, in zeer goede originele staat 109x53x72cm.

Staande kapstok
Resultaat: 60 EUR

Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)

Kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse kinderstoel, ca. 1800. In zeer goede originele staat. 70x32x33cm.

Eikenhouten wandspinde
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wandspinde ca. 1800 met origineel slot en lade. In zeer goede originele staat 36x22x20cm.

Kleine 18e eeuwse kist
Resultaat: 50 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Armstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.

Bureaustoel
Resultaat: 45 EUR

Oude gebogen houten bureau-draaistoel 2e helft 20e eeuw in goede staat (Retro) 77x53x55cm.

Teak Kist, salontafel
Resultaat: 45 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.

Pallisander tafel
Resultaat: 40 EUR

Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.

Butler spiegel
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.

Eikenhouten buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikkastje in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met bronsbeslag. In zeer goede staat 69x44x89cm.

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.

Noten Henry Deux tafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Bewerkte spiegel ca. 1900 in goede originele staat 66x72cm.

Spiegel, rococo stijl
Resultaat: 35 EUR

Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 30 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.