Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Engels eikenhouten rol/schrijfbureau ca. 1900 met 5 lades en Queen Anne poten. Zonder uittrekblad 118x80x47cm. Cond.: R
Eikenhouten Mechels Dessert buffet ca. 1880 met volle zuilen en panelen. In zeer goede originele staat 95x127x61cm.
Oude lederen stoel met armleuningen 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x69x70cm.
Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.
Rococo stijl vitrinetafel 19e eeuw met glazen blad en etagere ca. 1870. Overgeschilderd met goudkleurige verf 78x56x37cm. Cond.: R-G
Franse 19e eeuwse naaitafel met brons beslagen (poten, etc.). Rondom met floraal motief intarsia ca. 1870. Medaillon op bovenblad heeft fineerschade, verder in goede originele staat 71x49x38cm.
Wortelnoten fineer trumeau ca. 1870, Louis Philippe in ongerestaureerde staat, fineerschade 70x86x33cm. Cond.: M
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Franse houtgestoken armleunstoel met leeuwepoten in goede originele staat 110x60x72cm.
Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M
Engelse mahoniehouten uittrekbare klaptafel midden 20e eeuw. met 2 inlegbladen. geheel staand op 3 poten. Uitgetrokken 225x106x76cm. Ingeklapt 66x106x76cm. Cond.: G
Oude notenhouten armleun-fauteuil met blauwe velours stoffering en kroon, 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x85x67cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse armleunstoel van mahoniehout met intarsia. Bij de gehele stoel bandintarsia en florale intarsia. Goede stoffering. In goede originele staat 95x55x56cm.
Vier notenhouten Franse Henry Deux stoelen ca. 1880 met prachtige lederen bewerkte zittingen in goede staat 87x40x40cm.
Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer 19e eeuwse plantenbak met bandintarsia, staand op klauwpoten. In originele staat 95xø40cm.
Massief eikenhouten boekenkast met losse schappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 195x130x132cm.
Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.
Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G
Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.
Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G