Vier prachtige houtgepinde stoelen ca. 1820 van massief eiken met eiken zittingen en mooie patina. In zeer goede staat 86x47x42cm.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.
Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.
Vroege Duitse 1-deurs spinde van eikenhout 18e eeuw, mogelijk vermaakt. In goede staat 97x95x56cm.
Moderne kersenhouten servieskast 2-delig met 3-deurs boven en onder 2-deurs met lades. In uitstekende staat 196x170x50cm.
Franse zithoek ca. 1900, handgestoken in Louis Seize stijl met goede velours stoffering 96x120x70cm. en 100x64x58cm. Cond.: G
Moderne kersenhouten glaskast, zijkanten ook met glas. Glazen schappen en lade, in uitstekende staat 186x113x50cm.
Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G
Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.
Hollands eiken tafel, ca. 1880, met gedraaide poten in het midden verbonden. Geheel massief, blad bestaande uit drie planken. 165x80x78cm.
Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G
Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.
Eikenhouten rolluik-archiefkastje ca. 1900 in goede originele staat 114x45x40cm.
Duitse grenenhouten boerenkast ca. 1840 met panelen op zijkanten en deuren. In goede originele staat 187x146x73cm.
Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G
Engels stijlmeubel in sheraton stijl, noten met mahonie. 4-Deurs, 2 lades, halve zuilen en koperen capitellen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 170x120x50cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse Twentse dekenkist (deksel van latere datum), front is handgestoken, origineel slot en binnenvak. Deksel is los en doormidden 80x74x180cm. Cond.: G
Vroeg Duitse eikenhouten inbouw spinde met 1 deur en opbergvak 17e-18e eeuw, 96x46x61cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.
Apart Hollands eikenhouten buffet, ca.1930, met houtsnijwerk. In originele staat, (krimpnaden). 195x112x45cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel met 6 laden en kantelbare spiegel. Victoriaans 19e eeuw in goede staat 150x100x52cm.
Notenhouten staande kapstok met spiegel en tegel ca. 1890 in goede originele staat. 210x80x34cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse Windsor schommelstoel van iepenhout in zeer goede originele staat 104x60x70cm.