Lage 19e eeuwse ulmenhouten salontafel met lade en beukenhouten blad in goede originele staat (was ooit een eettafel) 51x66x124cm. COnd.: G
Vier Engelse mahoniehouten stoelen met goede rode velours stoffering. Mooie bewerkte rugleuning en in goede staat 102x47x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten haltafeltje ca. 1870 Louis Philippe met lade. In goede originele staat 74x44x72cm.
Modern kersenhouten TV meubel in uitstekende staat 72x110x55cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist, staande op sleevoeten in redelijke originele staat 62x60x106cm. Cond.: R-G
Engelse Victoriaanse schommelstoel ca. 1880 van beukenhout in zeer goede originele staat
Hollands wortelnoten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. Geheel staand op klauwpotem in goede staat 70x44x86cm.
Duitse eikenhouten Louis Philippe tafel ca. 1870 met prachtige fijngestoken poot. Geheel staand op klauwpoten met 8-kantig blad in zeer goede originele staat 68x76x76cm.
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Mooie Hollandse notenhouten buikcommode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw, met klapdeurtje. In zeer goede originele staat 67x76x40cm. Cond.: G
Prachtige ronde tafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout fineer met bloemenintarsia en roccailles. In goede originele staat 58xø99cm.
Oude opengewerkte houten spiegel in barokstijl 20e eeuw, goudkleurig 100x67cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Oude Perzische tafel met houtinleg en parelmoer inleg. Blad ingelegd met ster (stukjes missen) 20e eeuw 51x48x56cm. Cond.: R