Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G