Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco tafellamp met klok. Chroom. Circa 1930. Afmeting: 26 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Eikenhouten Junghans Westminster pendule. Met kwartier-slag op vier gongstaven. Circa 1930. Licht beschadigd. Afmeting: 14 x 27,5 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.
Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstreeks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...
Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Louis Seize directoire pendule. Circa 1800. Elf en engel met lauwerkrans. Gave wijzerplaat. Guiot a Paris. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Eén pootje repar...
Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...
18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...
Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. ...
Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...
Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.
Zuid-Duitse wandklok met notenhouten gestoken vogelfiguren en wekkerfunctie. Afmeting: 90 x 40 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle religieuze pendule met schildpad. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 53 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosterse vrouw en snaarinstrument. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse damhert gewei jachtklok. Circa 1880. Stil uurwerk met emaille, cartouches. Geen slinger. Afmeting: 73 x 63 x 22 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule met verguld brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude messing reiswekker met slagwerk, twee hamers op gongspiraal. Met Korintische zuilen. 20e Eeuw. Gemerkt Fernier Paris. Afmeting: 17,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix pendule. Circa 1840. Marmer met brons, paard + slang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 48 x 43 x 15 cm. In redelijk/goede ...
Mooie antieke Franse groene onyx glaspendule met verguld brons + twee kandelaren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Japy Freres. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 - 47 cm. In redelijk/...
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...
19e Eeuws Frans Sevres klokkenstel. Circa 1860. Eén vaas gelijmd. Compositie metaal, goudkleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijke staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Messing met goudkleurig houten klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, veerslinger. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Frans notenhouten klokkenstel met florale intarsia en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enchappement uurwerk, dubbele bel. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing versieringen. Circa 1890. Mogelijk Lenzkirch Nr. 17161-77. Achtdaags-uurwerk, halfuur slag op gongspiraal. Afmeting: 47 x 26 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde houten portaal pendule met vergulde capitellen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén marmeren zuil heeft breukje. Afmeting: 31 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 35 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Italiaanse Neo Rococo messing pendule met bachus en bok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Franse pendule. Circa 1890. Titel: Accord. Meisje met poes. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Met Weens uurwerk, drie daags, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Gave antieke Franse rood-marmeren klokkenstel met vergulde monturen en compositie metaal. Figuur naar Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede...
19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.
Grote marmeren Empire-stijl klok met messing kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. In goede staat. 43.5x24x14cm.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhout met messing tafelklok met brocot-gang en emaille cartouches. Halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 34 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Twee zuilen gelijmd. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Louis Philippe. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 11 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.