Messing pendulestel ca. 1900. Uurwerk moet worden gereinigd, bel en slinger missen. Verder in goede staat 24x36x11cm. en 19xø13cm.
Oude houtgestoken koekoeksklok met hertenkop 20e eeuw (functies niet getest). Oor afgebroken maar wel aanwezig 42x30x15cm. Cond.: R-G
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1920. Slagwerk op 3 gongstaven. In zeer goede originele staat 82x34x18cm.
Drie gave pendules ca. 1940-1950 met halfuurslagwerk op gongstaven. 1x met 5 gongstaven en 2x met 3 gongstaven (1 slinger mist). In goede originele staat 60x22x15cm., 46x13x23cm. en 23x14x37cm. Cond.:...
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
-Drie antieke duivenklokken; 1x Heirman (bakeliet) 14x21x12cm., 1x La Ledoise Lede (eiken kast) 23x24x14cm. en 1x H. bartels en Zn. (eiken kast) 20x12x20cm. Allen in goede originele staat, functies ni...
Oude Junghans Bim-Bam regelateur met eikenhouten kast ca. 1930 in goede originele staat 76x32x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R
Eikenhouten BimBam regelateur ca. 1920 met messing plaat met tekst "houtzagerij Arbeiders". geslepen glas en in zeer goede originele staat 75x33x16cm.
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Oude notenhouten hangklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met Duits FHS uurwerk in goede staat 79x24x12cm.
Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.