Boley uurwerkgereedschap. Ponsendoos. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer en originele kroon. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle klok. Messing met hout. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.
Notenhouten gesneden pendule met Pierrot. Met achtdaags Hermle uurwerk, met repetitieslag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil Hollands platelen klokje met floraal decor. Circa 1915. Nummers, M.B. 597 RR. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...
Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...