Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Frans notenhouten klokkenstel met florale intarsia en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enchappement uurwerk, dubbele bel. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Messing met goudkleurig houten klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, veerslinger. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans Sevres klokkenstel. Circa 1860. Eén vaas gelijmd. Compositie metaal, goudkleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijke staat.
Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...
Mooie antieke Franse groene onyx glaspendule met verguld brons + twee kandelaren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Japy Freres. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 - 47 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse Franse Charles Dix pendule. Circa 1840. Marmer met brons, paard + slang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 48 x 43 x 15 cm. In redelijk/goede ...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
Grote oude messing reiswekker met slagwerk, twee hamers op gongspiraal. Met Korintische zuilen. 20e Eeuw. Gemerkt Fernier Paris. Afmeting: 17,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule met verguld brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse damhert gewei jachtklok. Circa 1880. Stil uurwerk met emaille, cartouches. Geen slinger. Afmeting: 73 x 63 x 22 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.