Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met wekker (is eruit) en harpslinger. Afmeting: 44 x 23 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.