Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule met marmer.
Startprijs 450 EUR

Opengewerkte vergulde messing pendule met marmeren wijzerplaat. In Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (hamertje los erbij). Afmeting: 42 cm. In goede sta...

Schotse staande klok
Startprijs 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Startprijs 450 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231x67x24cm. In goede staat.

Klok, porselein
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse keramieken tafelklok, handbeschilderd met florale- en vogel decors. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Frans pendulestel
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting . 25-42 ...

Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22x10...

Stempelklok
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse ijzeren stempelklok. Circa: 1920. 'Bundy U.W.S. Fabriksmarke, Bürk Söhne Schwenningen, Baden Württemberg'. Afmeting: 87 x 73 ø x 47 cm. In goede staat.

Klokkenstel, Art Deco
Startprijs 550 EUR

Bijzondere marmeren Art Nouveau klokkenstel met lampen als bijstellers. Circa: 1915. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. (stukjes marmer gelijmd). Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuurslag, v...

Houten pendule
Startprijs 575 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.

Dwarsklok
Startprijs 600 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Pendule.
Startprijs 600 EUR

Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.

Klein empire pendule
Startprijs 600 EUR

Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afmeting . 31 cm....

Set beelden met klok+thermometer.
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse barometer + klok set. Circa 1890. Amazones in krijger-tenue. Uurwerken gemerkt; 'Joseph Leja'. (compositie metaal). Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Grote kolom pendule
Startprijs 650 EUR

Zeer grote empire messing kolompendule. Ca. 1820. ,Acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en plated wijzerplaat. Afmeting . 66x34x16 cm. In goede staat.

Klok, porselein
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 700 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags uurwerk,met halfuur slag en veerslinger, . Afmeting. 38x50x11 cm. In goede staat...

Pendule met hondje
Startprijs 700 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag, en touwtjesslinger. Afmeting H.. 43 cm. In zeer goede staat.

Vuurvergulde pendule.
Startprijs 750 EUR

Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande o...

Zaanse klok
Startprijs 750 EUR

Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Tafelpendule, zwart
Startprijs 750 EUR

Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afmeting. 50 cm. In zeer goede staat.

Franse precisie comtoise
Startprijs 780 EUR

Franse precisie comtoise met centrale secondenwijzer en harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Open staande klok
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten 'Danziger' open staande klok met getorste zuilen en origineel achtdaags-uurwerk (genummerd) '236'. Circa: 1930. 240x67x32cm. In zeer goede staat.

Staande klok
Startprijs 800 EUR

Staande West-Minster klok met kwartierslag en chinoiserie beschildering. Klok heeft twee melodiën, 'Ave Maria' en 'West-Minster'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40x25x202 cm. In goede staat.

Toren-uurwerk (uit Heerde)
Startprijs 800 EUR

Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afmeting . 150x80x65 cm. In goede staat.