Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...
Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Grote antieke messing reiswekker, ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Friese stoelklok met wekker, in goede staat, met spillegang. 18e eeuw. Mooie beschildering. Afm. 72 cm. Cond. G.