Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G