Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm
Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm
Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G
Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm
Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen monturen en maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 29cm. Cond:G
Hollandse notenhouten Friese kortstaartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 80cm Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm