Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1890 met kroon en stollen 96cm. Cond:R/G
Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890 in goede staat 67cm Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R
Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860 met achterglas berglandschap, in goede staat 14x29x26cm. Cond:G
Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm
Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm
Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860, notenhout met beschildering en porseleinen zuilen, in goede staat 55cm. Cond:G
Franse notenhouten Henry Deux regulateur in goede staat, met geslepen glas, opzet en volle zuilen, omstreeks 1880, 88cm. Cond:G
Hollandse notenhouten Friese kortstaartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 80cm Cond:G
Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen monturen en maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 29cm. Cond:G
Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G
Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G
Drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met cups(minimale chips) origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag 22x34x15cm Cond:G