Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 720 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890. Uurwerk Lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen. In goede originele staat 52x28x19cm ...

Pendule met 2 putties
Startprijs 725 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...

Bronzen Lenzkirch pendule
Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G

Grote pendule met edele heer
Startprijs 800 EUR

Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...

Beeld met uurwerk
Startprijs 900 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...

Schilderijklok
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R

Grote pendule met man
Startprijs 1.100 EUR

Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...

Schilderijklok met barometer en mechaniek
Startprijs 1.200 EUR

Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G

Staande klok
Startprijs 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

Grote tafelklok met brons
Startprijs 1.250 EUR

Grote antieke Duitse Winterhalter en Hofmeier tafelklok met 9 gangspiralen voor de Engelse markt. Chime om 8 gongs, chime om 4 gongs, kwartierslag Westminster, met bronzen beslag. In goede staat. 60 c...

Neuchattel klok op console
Startprijs 1.400 EUR

18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...

Engelse strakke tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G

Engelse tafelklok
Startprijs 2.000 EUR

Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G

Grote mahonie pendule
Startprijs 2.400 EUR

Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G

Appelklokje
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Warmink staartklokje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G

2 Antieke klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G

Notenhouten regulateur 1980
Resultaat: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G